РУС    УКР     ENG    
    ПРО ОБ'ЄДНАННЯ      ГАЛУЗІ ПРАКТИКИ      ЮРИСТИ      КЛІЄНТИ      КОНСУЛЬТАЦІЇ

     ГАЛУЗІ ПРАКТИКИ


Судова практика
Об’єднання здійснює успішних захист прав та законних інтересів юридичних та фізичних осіб в судах загальної юрисдикції, господарських судах та адміністративних судах в кримінальних справах, цивільних, господарських та адміністративних спорах. Фахівці Об’єднання мають значний досвід представництва інтересів клієнтів у корпоративних та податкових спорах, у спорах про стягнення дебіторської заборгованості, розірвання договорів оренди та визнання договорів недійсними, неукладеними, скасування постанов про порушення кримінальних справ, спорах про захист честі, гідності та ділової репутації, захист прав інтелектуальної власності, визнання права власності на нерухоме майно, скасування нормативних  актів  органів державної влади, про банкрутство і т.д.

Корпоративне право
Об’єднання надає правові послуги з питань побудови юридичної структури, що забезпечувала б можливість здійснення підприємницької діяльності. В залежності від потреб клієнтів можуть бути створені та зареєстровані такі організаційно-правові форми підприємств як: Приватне підприємство, Товариство з обмеженою відповідальністю, Товариство з додатковою відповідальністю, Повне товариство, Командитне товариство, Акціонерне товариство. Можлива побудова групи компаній, що забезпечувала б розподіл ризиків, що виникають під час здійснення господарської діяльності. Також Об’єднання надає правові послуги з реєстрації Громадських об’єднань та організацій, об’єднань підприємств, відокремлених структурних підрозділів (філій) юридичних осіб та інших юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців. Крім того, Об’єднання має значний досвід по комплексному юридичному супроводженню угод із придбання корпоративних прав, отриманню дозволів Антимонопольного комітету України на концентрацію, процесів перетворення, реорганізації, об’єднання, поглинання підприємств та/або проведення та державної реєстрації збільшення розміру статутного капіталу (фонду), в тому числі, додаткової емісії акцій акціонерних товариств.

Податкове право
Об'єднання надає правові послуги із питань застосування норм податкового права та правильності відображення господарських операцій в податковому та бухгалтерському обліку юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Правові послуги надаються шляхом усних консультацій бухгалтерів та керівників підприємств, приведення господарських договорів у відповідність до норм податкового права, надання письмових висновків з питань оподаткування податком на додану вартість, податком на прибуток, акцизним збором, комунальними податками, імпорту та експорту товарів, внесків до пенсійного та інших загальнообов’язкових державних фондів. Також Об’єднання, розробляє механізми оптимізації оподаткування, здійснює комплексне супроводження перевірок, що проводяться податковими органами, підготовку заперечень до актів перевірок, оскарження в порядку процедури апеляційного узгодження рішень-повідомлень про донарахування податків і зборів, винесених податковими органами та їх судового оскарження.

Зобов'язальне право
Об’єднання надає правові послуги з розробки типових договорів оренди, поставки, комісії, доручення, відповідального зберігання, фінансової позики, управління майном, про спільну діяльність зовнішньоекономічних договорів та інш., що максимально відповідають специфіці господарської діяльності клієнтів Об’єднання. Також об’єднання здійснює перевірку, приведення у відповідність до норм чинного законодавства України, та закріплення найбільш повного захисту прав та законних інтересів у проектах договорів, що надаються клієнтам Об’єднання їх контрагентами.

Кримінальне право
Об’єднання надає правові послуги на всіх стадіях кримінального процесу, здійснюючи захист клієнтів Об’єднання в органах прокуратури, дізнання, досудового слідства, всіх судах, в тому числі, але не обмежуючись: районних (місцевих), апеляційних судах, Верховному Суді України, шляхом підготовки та подання відповідних заяв, скарг, клопотань, довідок та інших документів; прийняття участі під час проведення слідчих дій, аналізу матеріалів кримінальної справи, на яких ґрунтується затримання підозрюваного, визначення запобіжних заходів, пред’явлення обвинувачення, а після закінчення досудового слідства - ознайомлення з усіма матеріалами справи; прийняття участі у судових процесах і т.д.

ЗРОБИТИ ЗАПИТ >>>

 
 


© 2009-2014 GS Partners. All Rights Reserved.     Design & Development "DA! CREATIVE"